Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Запрошуємо ЛГБТІК активістів та активісток заповнити опитник!

ГО “Центр Соціальна Дія” та ГО “Інсайт” запрошують ЛГБТІК активістів та активісток взяти участь у дослідженні стану поінформованості ЛГБТІК спільноти у питаннях дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті. Дослідження також спрямоване визначити основні інформаційні та освітні потреби ЛГБТІК спільноти у даних питаннях, а також оцінити рівень довіри спільноти до ключових установ та організацій в регіонах.

ЛГБТ


Анкету можна заповнити українською чи російською мовою.

Результати дослідження буде оприлюднено на початку травня. Дослідження проводиться за підтримки фундації EVZ в рамках проекту “Посилення співпраці між ключовими акторами для покращення розпізнавання та реагування на дискримінацію та ненависть стосовно ЛГБТІК людей на місцевому рівні”.

Після проведення дослідження ми запустимо онлайн-курс, у якому зможуть взяти участь ЛГБТІК-активісти з України. Тим часом радимо Вам переглянути короткі уроки з прав людини та недискримінації від проекту “Без Кордонів”

Більше дописів

Проект “Без Кордонів” доєднується до KALSAHUR!

Ми дуже раді поширити новину, задля якої ми так довго працювали! А тим більше – стати першою з пострадянських та східноєвропейських організацій, яка бере участь у KALSAHUR!!!

ПОЛІЦІЯ “РОЗГЛЕДІЛА” 79 ЗЛОЧИНІВ НА ҐРУНТІ НЕНАВИСТІ

На сайті Національної поліції вперше опубліковано дані про кримінальні провадження щодо злочинів на ґрунті ненависті, узагальнені Національним контактним пунктом з питань злочинів, скоєних на ґрунті ненависті.

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження