Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

З Днем Народження, Олег Сєнцов

Сьогодні по всій Україні відбуваються акції підтримки Олега Сєнцова, Українського режисера, засудженого до 20 років ув’язнення в Росії.

З цього приводу Петро Порошенко написав на сторінці facebook «Олеже, дякую, що Ви не зламалися. Ви залишаєтеся вірним своїм принципам і стали символом міцності духу», а також, що «Україна робить та робитиме все, щоб Ви, як і кожен український політв’язень, повернулися додому».

Слухачі курсів жестової мови Вільної Школи записали власне поздоровлення для політв’язня

Відео знято за підтрики ЦІПЛ

Нагадаємо, у Росії Сенцова звинуватили у причетності до «терактів» в Криму, його було засуджено відповідно до 20 років ув’язнення.

В доповіді уповноваженого з прав людини в РФ за 2015 рік повідомляється, що Росія визнала українське громадянство Сенцова і Кольченка.

У травні Сенцов і Кольченко заповнили документи для екстрадиції в Україну.

У червні Верховний суд РФ відмовився переглянути вирок українців Сенцова та Кольченка.

Більше дописів

Альтернативна доповідь до періодичного звітування CERD

Проект “Без Кордонів” разом із партнерами підготували альтернативну доповідь до періодичного звітування України щодо виконання Конвенції з ліквідації расової дискримінації з метою оцінити виконання заключних рекомендацій Комітету з ліквідації расової дискримінації до 19-21 періодичної доповіді України (CERD/C/UKR/19-21) від 14 вересня 2011 року.

Долаємо дискримінацію чи звітуємо в ООН?

11-12 серпня в Женеві Україна звітуватиме перед ООН про те, як долає всі форми расової дискримінації. Ще рік тому держава відправила в Комітет з ліквідації расової дискримінації свою доповідь, й у Комітету, й у громадськості був час її оцінити.

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження