Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Що таке дискримінація – інструкція для споживачів

До уваги читачів та читачок нашого сайту – нова книга про дискримінацію простими словами від спів-координаторки проекту “Без Кордонів” та експертки Коаліції з протидії дискримінації Ірини Федорович.

bookcoverНа своїй сторінці в facebook ми пропонували всім охочим надіслати нашу нову книжку, в якій авторка Ірина Федорович розповідає усе, що потрібно знати про дискримінацію простими словами. Минулого тижня друковані копії отримали слідчі з Одеси, і ми продовжимо розповсюджувати їх і в інших містах. Тим часом, Ви маєте можливість почитати та завантажити електронну копію книжки тут.

Книгу написано та опубліковано за фінансової підтримки Європейського Союзу та МБФ “Відродження”.

Більше дописів

Права потерпілого в кримінальному провадженні

Українське законодавство визначає права потерпілого в кримінальному провадженні. Кримінальне провадження включає досудове розслідування та судове провадження. Кожен постраждалий від злочинів на ґрунті ненависті, або і інших злочинів має знати свої права для забезпечення ефективного та законного розслідування. Постраждалий також має кілька обов’язків, закріплених законом, про які читайте нижче.

Жінки в поліції

Жінки почали працювати в поліції трохи більше ніж сто років тому. За цей час поліціянтки проявили себе як кваліфіковані співробітниці, які не гірше за чоловіків захищають правопорядок. Але й сьогодні, в 21-му сторіччі, жінки в правоохоронних органах досі стикаються із дискримінацією.

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження