Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Посібник “ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ В УКРАЇНІ”

Посібник, який ви тримаєте в руках, пропонує ознайомитися з принципом рівності та недискримінації, основними положеннями національного антидискримінаційного законодавства та їх тлумаченням у контексті міжнародного і європейського права.

titleIOMgd2“ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ В УКРАЇНІ” – Посібник для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Публікацію видано за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ). Висловленні у публікації думки та погляди належать авторам і не можуть бути розцінені як такі, що представляють позицію МОМ.

Посібник, який ви тримаєте в руках, пропонує ознайомитися з принципом рівності та недискримінації, основними положеннями національного антидискримінаційного законодавства та їх тлумаченням у контексті міжнародного і європейського права. Він також пропонує огляд інструментів, проілюстрованих як закордонними, так і вітчизняними кращими практиками, які органи державної влади та місцевого самоврядування могли б використовувати для уникнення, запобігання та протидії дискримінації, а також забезпечення справжньої рівності для різних соціальних груп в рамках плануванні та здійсненні своєї ді- яльності, наданні адміністративних чи інших послуг тощо.  Адже уникати та запобігати дискримінації зна- чно простіше й ефективніше, ніж працювати з її негативними наслідками.

Більше дописів

Посібник “Організація навчання з питань дискримінації”

Поширення, виправдання, заохочення і підбурювання, а також байдужість людей до проявів ксенофобії є нагальною проблемою українського суспільства. Саме тому, одне з ключових завдань сьогодні – розвивати знання та методи навчання про різні соціально вразливі групи і меншини та просувати концепцію «розмаїття», як ресурсу. Це стало поштовхом для акумулювання досвіду та розробки навчального ресурсу, представленого у цьому посібнику.

Посібник “Запобігання та протидія дискримінації: кращі практики і поради”

Запропонований посібник розроблено в рамках проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» за підтримки Європейської Комісії та Міжнародного Фонду «Відродження». Посібник рекомендовано для використання органам місцевої влади та неурядовим організаціям при розробці політик недискримінації і рекомендацій до них, а також в освітніх цілях.

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження