Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Перший українсько-англійський словник з прав людини

Харківське видавництво “Права Людини” у 2015 році надрукувало унікальний словник, впорядкований і складений Лесем Герасимчуком, який стане в нагоді усім

news_Харківське видавництво “Права Людини” у 2015 році надрукувало унікальний словник, впорядкований і складений Лесем Герасимчуком, який стане в нагоді усім громадським активістам та правозахисним організаціям для того, щоб грамотно оперувати термінами прав людини як українською так і англійською мовами. Завантажити словник можна тут. 

Більше дописів

Посібник “ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ В УКРАЇНІ”

Посібник, який ви тримаєте в руках, пропонує ознайомитися з принципом рівності та недискримінації, основними положеннями національного антидискримінаційного законодавства та їх тлумаченням у контексті міжнародного і європейського права.

Перший онлайн-курс Проекту!

В рамках проекту «Посилення реагування на злочини на ґрунті ненависті шляхом підвищення обізнаності та співробітництва між ключовими акторам»* Центр Соціальна Дія провів онлайн-курс для ЛГБТІ-активістів – «Вступ до прав людини, дискримінація, та злочини на ґрунті ненависті».

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження