Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Нагадайте президенту про обіцянку захистити біженців та політемігрантів!

На Майдані, поруч з громадянами й громадянками України, пліч-о- пліч стояли громадяни інших країн, і передовсім – Росії та Білорусі.

Потім хтось із них захищав Україну на фронті, хтось протестував проти кремлівської агресії у  Російській Федерації. Будучи переслідуваними, російські активісти й активістки шукали притулку у новій, постреволюційній, демократичній Україні і найчастіше, не отримували його.

Понад рік тому, у середині квітня 2015 року, президент України прилюдно пообіцяв допомогти російським опозиціонерам врегулювати своє юридичне становище в Україні, а тим, хто цього потребує – допомогти отримати притулок. Але рік пройшов – обіцянку не виконано.

Треба нагадати президенту про проблему, яка нікуди не зникла; про міжнародні зобов’язання  демократичної України захищати переслідуваних прихильників свободи; врешті-решт – про необхідність виконувати обіцянки.

Тому – просимо поширювати і підписувати цю петицію: виконати обіцянку щодо притулку в Україні російським демократичним опозиціонерам – опонентам кремлівському режиму.

Щиро ваш,

Проект «Без кордонів»

Більше дописів

Незручні репортери

Що відбувається в окупованому Криму? Чи отримають Луганськ і Донецьк спеціальний статус? Якими є корупційні схеми у вищих ешелонах влади?

”Лампедуза взимку”: показ фільму до Всесвітнього дня біженця, 20 червня 2016

20 червня, у Всесвітній день біженця, Проект “Без кордонів” за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA та Центру візуальної культури запрошує на показ документального фільму Якоба Броссмана “Лампедуза взимку” (2015).

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження