Задати питання юристові Повідомити про злочин на ґрунті ненависті

Дослідження організаційних та освітніх потреб ЛГБТІ-спільноти в Україні

В грудні 2015 року Команда Проекту “Без Кордонів”/ГО Центр “Соціальна Дія” за допомоги ГО “Інсайт” провела невеличке дослідження інформаційних/освітніх та організаційних потреб ЛГБТІ-спільноти в Україні.

coverВ грудні 2015 року Команда Проекту “Без Кордонів”/ГО Центр “Соціальна Дія” за допомоги ГО “Інсайт” провела невеличке дослідження інформаційних/освітніх та організаційних потреб ЛГБТІ-спільноти в Україні. Це дослідження допомогло нам виявити прогалини в поінформованості спільноти щодо тем прав людини та дискримінації, а також виявити необхідність в налагодженні партнерств ЛГБТ-активістів з НУО, органами влади, та поліцією. Інфографіка із результатами дослідження тут – LGBT_research

Ми раді надати вам результати дослідження, та дякуємо всім за співпрацю! 

 

Більше дописів

Збірка текстів “Мова ворожнечі та ЗМІ: міжнародні стандарти та підходи”

Проект “Без Кордонів” ГО “Центр Соціальна Дія” підготував збірник текстів, які демонструють підходи медіа-експертів до мови ворожнечі, регулювання її використання ЗМІ, а також стандарти та рекомендації щодо висвітлення різноманітних тем журналістами.

Посібник “Організація навчання з питань дискримінації”

Поширення, виправдання, заохочення і підбурювання, а також байдужість людей до проявів ксенофобії є нагальною проблемою українського суспільства. Саме тому, одне з ключових завдань сьогодні – розвивати знання та методи навчання про різні соціально вразливі групи і меншини та просувати концепцію «розмаїття», як ресурсу. Це стало поштовхом для акумулювання досвіду та розробки навчального ресурсу, представленого у цьому посібнику.

Донори
Траст Сігрід Раусінг
Програма соціальних трансформацій МАТРА
Норвезький Гельсінський Комітет
Європейська Комісія
Фундація "Пам'ять, відповідальність, майбутнє"
Міжнародний Фонд Відродження